• GABINET GASTROLOGICZNY

    Prowadzona przez mnie praktyka gastrologiczna opiera się na wieloletnim doświadczeniu klinicznym zdobytym i stale doskonalonym podczas codziennej pracy w Klinice Gastroenterologii PUM w Szczecinie. Zainteresowanych moją działalnością zawodową i poszukujących konsultacji gastrologicznej zapraszam do zapoznania się z ofertą i dalszego kontaktu

     

O mnie

       Jestem lekarzem specjalistą w zakresie chorób wewnętrznych i gastroenterologii. Na co dzień pracuję w Klinice Gastroenterologii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Ponadto prowadzę prywatną specjalistyczną praktykę gastrologiczną w Goleniowie (Gabinety Lekarskie 51, ul Konopniciej 51 Goleniów) oraz w Szczecinie .

      Studia medyczne na Wydziale Lekarskim ukończyłam w 2002 roku. Od 2003 roku związana jestem z Kliniką Gastroenterologii PUM w Szczecinie. W 2009 roku obroniłam rozprawę doktorską na temat jakości życia pacjentów po przeszczepie wątroby pod kierownictwem Profesora Piotra Milkiewicza. Tytuł specjalisty w dziedzinie chorób wewnętrznych uzyskałam w 2010 roku a w dziedzinie gastroenterologii w roku 2014.

      Ponieważ zawód lekarza wymaga stałego kształecenia i doskonalenia wiedzy oraz  umiejętności praktycznych, od wielu lat biorę czynny udział w kursach i krajowych oraz zagranicznych konferencjach gastrologicznych. Moje szczególne zainteresowania w zakresie chorób przewodu pokarmowego dotyczą przewlekłych schorzeń zapalnych jelit (wrzodziejące zapalenie jelita grubego, choroba Leśniowskiego-Crohna).

     Pacjetnów szukających pomocy gastrologa serdecznie zapraszam na konsultację.

 

                                                                                     dr n. med. Iwona Zawada specjalista chorób wewnętrznych i gastroenterologii

stomatologia urologia medycyna rodzinna chirurgia gastrologia ortopedia reumatologia endokrynologia kardiologia